Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1348 hodnocení
5
1299x
4
35x
3
4x
2
2x
1
8x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.12.2021
Přišlo rychle.
V Avatar autora Vlastimil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2021
+ Skvělá komunikace, rychlost, předání s nádherným úsměvem

J Avatar autora Janica123 Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2021
Rychle dodani, obchod odesila zbozi ihned. Doprava pres Ceskou postu, objednali jsme vodovahu 2m, pry nadrozmerny naklad, postovne 200, to nam prislo trochu moc. Jinak ceny v obchodu super. Spokojenost.
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2021
Rychlé, levné. Děkuji.
HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.11.2021
Vše funguje bez problémů, včetně rychlé dodávky
HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.11.2021
+ Rycle, bez prolemu

HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.11.2021
VÝBORNÉ
HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.11.2021
+ dobra komunikace, rychlost

HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.11.2021
+ Vše proběhlo jak má

HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.10.2021
Obchod sám funguje perfektně. Potíž je s Českou poštou, která doručí zásilku na Balíkovnu až pátý den po převzetí zboží.
HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.10.2021
+ rychlost
+ ceny

HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2021
+ - přehledný
+ - rychlé dodání

HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.10.2021
+ rychlost dodání

M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2021
Zboží dorazilo obratem, dobré ceny a sortiment
HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.10.2021
+ rychlost vyřízení

L Avatar autora Ládis Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.10.2021
S obchodem jsem velmi spokojen. Rychlé jednání a nízká cena.
HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.10.2021
+ rychlost vyřízení objednávky

HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2021
Jen ty nejlepší.
HZ Avatar autora Heureka: Ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.9.2021
Velká spokojenost, rychlost v dodání, pečlivě zabaleno + cena produktu. Ráda doporučuji.
L Avatar autora Libor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.9.2021
Rychlé dodání a výborná cena.

Ovládací prvky výpisu

1354 položek celkem