Knoflíková baterie do hodinek GP 389 (SR54, SR1130), 1ks
Kód: EMS_B3389F1Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní knoflíkové baterie na bázi oxidu stříbra UTRA PLUS (často také "hodinkové baterie").
Jsou určeny zejména pro produkty vyžadující dlouhodobou výdrž při různých teplotách, jako jsou právě hodinky.
Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota 0 °C až +45 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové spotřební baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 4891199138836 |
| Prodejní obal: | 1 ks, blistr |
| Hmotnost: | 1,1 g |
| Chemické složení: | oxid stříbra |
| Kapacita: | 79 mAh (při zátěži 12 kOhm) |
| Kategorie/řada: | Watch Battery |
| Max. skladovatelnost: | 5 let |
| Možnost nabíjení: | ne |
| Napětí: | 1,55 V |
| počet nabíjecích cyklů: | nenabíjecí |
| Provozní teplota: | 0 °C až +45 °C |
| Recyklační poplatek: | 0 Kč |
| Rozměr: | 11,56 × 3,05 mm |
| Typ: | GP 389F (SR54, SR1130, V389) |
| Velikost baterie: | neuvádí se |
| Značka: | GP |
| cena za množství: | cena za 1 ks |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | GP Batteries International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 7/F, Building 16W, 16 Science Park West Ave, HK Science Park, Shatin, Hong Kong |
| E-mail : | sales@gpbatteries.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EMOS spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail zástupce v EU : | info@emos.cz |