Extrémně pevná lepicí páska ULTRA STRONG TAPE
Kód: DBX_B794TEDetailní popis produktu
Páska se syntetickým lepidlem na bázi kaučuku, odolným proti stárnutí a změnám teploty. Páska se vyznačuje extrémně vysokou pevností v tahu. Páska má zvýšenou přídržnost na nerovném povrchu oproti jiným páskám.
Charakteristika
- vysokopevnostní opravná páska s vysokou přilnavostí
- lepení na drsný povrch – cihla, beton nebo kámen
- přídržnost na většinu podkladů včetně plastů
- tepelná odolnost -25 °C až +60 °C
- nepřetržitelná – lze ji krátit jen nožem nebo nůžkami
- pro vnitřní i venkovní použití
Použití
- zajišťování a opravy karoserie
- lepení a oprava děr v plachtovinách
- opravy celé řady materiálů, porézních i neporézních (např. různých kovů, dřeva, pryžových povrchů atd.) v široké škále aplikací, ve vnitřním i venkovním prostředí, ve styku s vodou, UV zářením atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartonové, textilní DUCT, lemovací pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100177490 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 18 m |
| Šířka: | 48 mm |
| Balení: | 18 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |