Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

Páska pokrývačská CoroBIT

Kód: MET_9901645
Doporučujeme
Značka: COROTOP
od 592 Kč / ks od 489,26 Kč bez DPH 59,20 Kč / 1 m

Zvolte variantu

Samolepicí pokrývačský pás vyrobený z modifikovaného bitumenu a pokrytý vrstvou hliníku.Corobit je samolepicí pokrývačský střešní pás, vyroben...

Detailní informace

Varianta: 150mm x 10m RAL 8004 cihlová
Doručíme do 3 dnů | MET_9901645
Můžeme doručit do: 30.4.2024
592 Kč / ks
489,26 Kč bez DPH
Varianta: 150mm x 10m RAL 8017 světle hnědá
Doručíme do 3 dnů | MET_9901646
Můžeme doručit do: 30.4.2024
592 Kč / ks
489,26 Kč bez DPH
Varianta: 150mm x 10m RAL 9005 černá
Doručíme do 3 dnů | MET_9901647
Můžeme doručit do: 30.4.2024
592 Kč / ks
489,26 Kč bez DPH
Varianta: 300mm x 10m RAL 9005 černá
Vyprodáno | MET_9911267
1 150 Kč / ks
950,41 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Samolepicí pokrývačský pás vyrobený z modifikovaného bitumenu a pokrytý vrstvou hliníku.

Corobit je samolepicí pokrývačský střešní pás, vyrobený z modifikovaného bitumenu a pokrytý vrstvou hliníku, určený pro rychlé a krátkodobé opravy a těsnění. Vytváří bariéru chránicí před vodou ze srážek. Díky silné vrstvě bitumenu potaženého hliníkem a polyesterem se velmi snadno zpracovává, instaluje a je odolný vůči povětrnostním vlivům.

Vlastnosti:
• odolný vůči povětrnostním vlivům
• snadno zpracovatelný
• elastický

Aplikace:
• rychlé a krátkodobé opravy a těsnění

Použití:
• těsnicí pás na všechny druhy pokrývačských prací

Výhody:
• účinně utěsňuje místa vystavená působení vody, větru a vlhkosti
• vysoká lepivost a přilnavost
• univerzální
• snadná montáž

Materiál:
• modifikovaný bitumen
• hliník
• polyesterový povlak

Technické parametry:
• Pracovní teploty od +5°C do +40°C
• Teplotní odolnost -20°C až +80°C
• Síla materiálu 1mm
• Pevnost v tahu >200 N

Způsob použití
Povrch musí být čistý a suchý. Odstraňte ochrannou fólii, položte pás na potřebné místo a přimáčknete ho.
1. Pás by se měl pokládat v pořadí spodní část komína, boky a nakonec za komínem. Dovoluje-li to konstrukce střechy, doporučuje se použít pás ve dvou překrytých pásech. Délka pásu musí být dostatečná, v závislosti na uspořádání střešních tašek.
2. Ve spodní části komínu se pás lepí ke komínu a na vlny střešních tašek pod komínem.
Corotop logo

Je COROTOP to nejlepší pro moji střechu?

Bezpochyby. COROTOP je synonymem pro inovativní prémiové střešní produkty, vyrobené z prvotřídních materiálů a odolné vůči všem povětrnostním podmínkám. Důležitá je zde kvalita a životnost. Do více než 50ti zemí nabízí kompletní sortiment kvalitních střešních membrán, střešních nášlapů, komínových pásu a dalšího příslušenství, které lze snadno instalovat a přizpůsobit různým střechám. S evropskou značkou COROTOP získáte kvalitu, ochranu a dlouhodobý komfort pro váš domov.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Corotop je prémiová značka výrobků moderních střešních a fasádních systémů zajišťujících dlouhou životnost střechy a dřevostaveb. Nabízí široký sortiment kvalitních střešních, fasádních a paroizolačních membrán a příslušenství.
Corotop logo

 

Corotop nabízí komplexní střešní a fasádní systém. Výrobky značky Corotop představují inovační řešení a vysokou kvalitu výrobků, které získaly důvěru mnoha zákazníků a zhotovitelů v celé Evropě. Prodej značkových výrobků je podepřena aktivním marketingem a technickým poradenstvím, zakládajícím se na know-how, které bylo vyvinuto na základě dlouhodobých zkušeností z výrobní, obchodní a marketingové praxe.

COROTOP JE ZNAČKOU NEJVYŠŠÍ KVALITY
SPOLEHNĚTE SE NA EXPERTY, SPOLEHNĚTE SE NA ZNAČKU COROTOP.

Corotop střešní membrány

#Showmore#

Z technologického hlediska je výroba membrán Corotop pokročilým procesem probíhajícím podle nejvyšších evropských standardů. V Corotop továrně je realizován celý výrobní proces, od prvotní suroviny až po finální výrobek. Díky tomu Vám dodává výrobky, jejichž kvalita je stále ověřována od okamžiku nákupu suroviny až po konečný výrobek, který se bude nacházet na Vaší stavbě. Klíčové parametry každé části vyrobeného materiálu jsou kontrolovány v laboratoři. Takto detailně ověřený výrobek je uváděn na trh. Hodnoty kontrolovaných parametrů mají obrovský význam, neboť montované membrány jsou podrobeny působení extrémních vnějších vlivů. Několik desítek let zkušeností ve výrobě membrán značky Corotop® je nejlepší zárukou kvality a životnosti nabízených výrobků. Potvrzením spolehlivosti značky Corotop® je důvěra zákazníků, a především řemeslníků, kteří odedávna používají naše výrobky na tisících evropských střech. Výrobky Corotop® jsou dostupné ve všech evropských zemích a těší se oblibě tisíců odborníků a spokojených klientů, čehož důkazem je nepřetržitý růst prodeje a rozvoj značky. Corotop® nedodává jen membrány, ale také komplexní systémy příslušenství, které zajišťují kompletní výměnu vzduchu a stabilní prostředí v objektu. Dodáváme moderní řešení zakládající se na špičkových výrobcích. Široký sortiment výrobků Corotop® zahrnuje speciální pásky pro lepení a opravu membrán, těsnící pásky, pásky a výrobky určené pro montáž a větrání hřebene střechy, výrobky pro utěsnění komínů a okapů. Kromě toho nabízíme prvky systému bezpečné střešní komunikace a protisněhové ochrany. Všechny výrobky jsou nabízeny v široké škále barev a rozměrů, přizpůsobených potřebám klientů.

Víme proč je nejlepší nakupovat Střešní systémy Corotop v obchodě WORKNOW

odrazka-v2  Máme pořádně širokou nabídku produktů a všechno vystavené zboží je dostupné.

odrazka-v2  To co děláme, děláme dobře a proto pro Vás máme nejlepší ceny.

odrazka-v2  Máte nás na dosah ruky. Vybírejte z více než 10.000 výdejních míst po celé ČR.

odrazka-v2  U každého produktu najdete všechny důležité informace a u některých z nich i uživatelské recenze, které Vám pomohou s výběrem.

odrazka-v2  Máte dotaz? Naše zákaznická podpora je tu pro Vás. Poradíme a vyřešíme.