Maskovací krepová páska +60 °C
Kód: DBX_B7031RL DBX_B7001RL Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maskovací pásky, krepové, papírové, PVC |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměry: | 19 mm, délka 50 m |
| Barva: | světle žlutá |
| Délka: | 50 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Balení: | 50 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |