Nýty ALU 4.8x12mm 50ks
Kód: LEV_23988Detailní popis produktu
Klasické trhací slepé aluminiové nýty průměr 4,8 mm délka 12 mm v malém balení 50 kusů, vhodné pro malospotřebitele.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nýty trhací ALU |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590804038825 |
| Průměr: | 4,8 mm |
| Délka: | 12 mm |
| Materiál: | Hliník/Ocel |
| Povrchová úprava: | Zinek bílý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |