Oboustranná montážní páska ULTRA FIX
Kód: DBX_B8240BDDetailní popis produktu
Oboustranná montážní páska ULTRA FIX s extra silnou akrylátovou lepicí vrstvou. Přilne k široké škále podkladů, a to velmi silně. Má velkou výhodu v okamžité plné přídržnosti, tím urychluje montáž a uvedení lepeného předmětu do provozu.
Charakteristika
- extrémní přídržnost
- voděodolná
- přídržnost na většinu podkladů včetně plastů
- prachotěsná a vzduchotěsná
- UV odolná
- okamžitá fixace
- eliminace vibrací a přenosu zvuku
Použití
- lepení zrcadel a koupelnových doplňků
- lepení podlahových lišt a ozdobných doplňků
- lepení poliček a těžších předmětů
- lepení cedulí a štítků
- pro určité aplikace může nahradit mechanické spoje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oboustranné pěnové a NANO pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100179227 |
| Rozměry: | 19 mm × 0,7 mm, délka 2,5 m |
| Barva: | transparentní |
| Délka: | 2,5 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Balení: | 2,5 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |