Flexi těsnicí okenní pás INTERIÉR
Kód: DBX_B8787IN DBX_B87918IN DBX_B87932IN Zvolte variantuDetailní popis produktu
Třívrstvý pružný pás. Hlavní nosič je tvořen uzavřenou PE membránou. Zbylé dvě vrstvy tvoří netkaná textilní vrstva, která umožňuje snadné zaomítání. V jednom okraji pásu je umístěn samolepicí upevňovací proužek s krycí fólií, sloužící k upevnění na rám okna, dveří apod. V druhém okraji (podle varianty) pak je butylový lepicí pásek, rovněž opatřen strhávací fólií. Samolepicí proužek umožňuje upevnění i při nízkých teplotách k ostění, nadpraží a parapetnímu zdivu.
Charakteristika
- parotěsný, vzduchotěsný
- snadno aplikovatelný a zaomítatelný
- velmi účinný výsledný efekt
- pro Den Braven 3D okenní systém
- pro pasivní domy
- pro nízkoenergetické domy
Použití
- použití v Den Braven 3D systému
- pro těsnění dveří a vrat
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky okenní - 3D systém |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměry: | interiér, 75 mm, délka 30 m |
| Barva: | červená |
| Délka: | 30 m |
| Šířka: | 75 mm |
| Balení: | 30 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |