Kotouč pilový, 185mm, 60T, industrial
Kód: EXT_TAC231413Související produkty
Detailní popis produktu
Pilový kotouč 185x20mm, 60 zubů. Vhodný pro pilu kotoučovou Total TS1141856.- řez je prováděn pomocí karbidových plátků
- výřezy do těla kotouče chrání před deformací a přehřátím
- při výběru kotouče platí, že čím tvrdší materiál případně větší potřeba čistého řezu, tím větší počet zubů by měl kotouč mít
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 6925582166064 |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Max. otáčky: | 8200 ot/min |
| Počet zubů: | industrial |
| Vnitřní průměr: | 20 mm |
| Doplňující parametr: | O 185x20mm, 60T, max.ot. 8200/min. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |