Kotouč pilový s SK plátky, O 125x2,2x22,2mm, 36T
Kód: EXT_19103Detailní popis produktu
- kotouč je s tzv. střídavým zubem (ATB) což je označení řezného typu dvou po sobě jdoucích karbidových plátků
- při výběru kotouče platí, že čím tvrdší materiál případně větší potřeba čistého řezu, tím vyšší počet zubů by měl kotouč mít
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8595703610882 |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 10000 ot/min |
| Počet zubů: | 36T |
| Vnitřní průměr: | 22,2 mm |
| Info: | ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1 |
| Technické parametry: | O 125x2,2x22,2mm, 36T |
| Doplňující parametr: | tloušťka těla kotouče 1,2mm, max.ot. 10 000/min. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |