Kotouč pilový ultra tenký, TCT, 185mm, set 2ks, industrial
Kód: EXT_TAC2331853Detailní popis produktu
Sada 2ks ultratenkých pilových kotoučů. Tloušťka kotouče je 1mm, otvor pro úchyt je 20mm s redukcí na 16mm. Kotouč má 24 zubů a je velikosti 185mm. Je vhodný pro Aku kotoučové pily a je ideální pro typ TSLI1851. Maximální otáčky 8200/min. Vhodný pro přesné řezání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 6976057332484 |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Max. otáčky: | 8200 ot/min |
| Počet zubů: | industrial |
| Vnitřní průměr: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |