Hadice vzduchová, guma, 1/4" (6/12mm), 50m
Kód: EXT_8865144Související produkty
Detailní popis produktu
Hadice vzduchová, guma, 1/4" (6/12mm), 50mDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické hadice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.46 kg |
| EAN: | 8595126980180 |
| Technické parametry: | 1/4" (6/12mm), 50m |
| Info: | max. provozní tlak 21bar, destruktivní tlak 62bar |
| Doplňující parametr: | vnitřní ⌀6mm, vnější ⌀12mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |