Utahovák rázový, kompozit, pneu, 340Nm s hlavicemi, sada 15ks
Kód: EXT_8865004Související produkty
Detailní popis produktu
Pneumatický příklepový utahovák je určen k utahování a povolování závitových spojů např. při opravách automobilů, při práci na ocelových konstrukcích apod. Součástí nářadí je regulátor utahovacího momentu. Předností pneumatického utahováku je rychlost provedené práce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické utahováky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8595126967068 |
| Délka: | 180mm |
| Max. kroutící moment: | 340Nm |
| Max. pracovní tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| Otáčky bez zatížení: | 7400/min |
| Průměr vsuvky: | 1/4" |
| Příslušenství: | nástrčné hlavice 9-10-11-13-14-17-19-22-24-27mm, nástavec 125mm, imbusový klíč 4mm, olejnička, konektor pro rychlospojku, přepra |
| Spotřeba vzduchu: | 113l/min |
| Unašeč: | 1/2" (12mm) |
| V kufru: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |