Nádoba na barvu, 900ml
Kód: EXT_8891862ESúvisiaci tovar
Podrobný popis
Nádoba na barvu, 900mlDodatočné parametre
| Kategória: | Příslušenství pro EXTOL SHARE20V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8595703600869 |
| Technické parametry: | 900ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |