Hořák TIG, 10-25, 4m kabel, 5,5m hadice
Kód: EXT_8898271Související produkty
Detailní popis produktu
Hořák TIG, 10-25, 4m kabel, 5,5m hadiceDoplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro svářečky EXTOL |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| EAN: | 8595126986434 |
| Doplňující parametr: | max 200A, wolframová elektroda ?2,4mm, keramická vložka ?11mm (velikost 7), G 1/4" |
| Technické parametry: | 10-25, 4m kabel, 5,5m hadice |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |