Protiskluzná samolepicí páska
Kód: DBX_B726RLDetailní popis produktu
V ekonomickém hobby balení s vysokou lepivostí ke kameni, dřevu a mramoru nejen pro interiér. Zabraňuje podklouznutí na hladkých schodišťových stupních, při namrznutí povrchu nebo po dešti. Konce pásky jsou elegantně ukončeny zaoblením.
Charakteristika
- ekonomické hobby balení
- zrnitý povrch odolný otěru
- elegantní ukončení pásky
- snižuje kluznost schodišťových stupňů z kamene i ze dřeva
- do interiéru i exteriéru
- extrémně silné lepidlo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Protiskluzové pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100141415 |
| Rozměry: | 19 mm, délka 61 cm |
| Barva: | černá |
| Délka: | 61 cm |
| Šířka: | 19 mm |
| Balení: | 61 cm |
| Typ obalu: | blistr |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |