Ráčna, 45 zubů, 1/4", L 153mm, CrV
Kód: EXT_918000Detailní popis produktu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ráčny FORTUM |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8595126989657 |
| Materiál: | CrV |
| Technické parametry: | 1/4", L 153mm |
| Doplňující parametr: | max. kroutící moment 74Nm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |