Reflektor LED, 3200lm, Economy
Kód: EXT_43228Detailní popis produktu
LED reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED reflektory jsou díky nízké spotřebě energie, odolnosti proti dešti, prachotěsnosti, širokoúhlému osvícení plochy, možnosti nastavení sklonu, bezúdržbovosti, mechanické odolnosti a dlouhé životnosti (více než 30 000 hod.) vhodné pro dlouhodobé osvětlení budov, venkovních a pracovních prostor nebo reklamních ploch.- krytí IP65 zajišťuje odolnost vůči dešti a prachu
- reflektor je určen k trvalému připevnění a zapojení
- velký hliníkový chladič

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reflektory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8595126978538 |
| Krytí: | IP65 |
| Napětí/frekvence: | 180-240V-50/60Hz |
| Příkon: | 30W |
| Světelný tok: | 3200lm |
| Teplota chromatičnosti: | 6300K |
| Úhel vyzařování: | 120° |
| Životnost diody: | > 30.000hod |
| Recyklační poplatek: | 2 Kč |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |