Kotouč diamantový FESTA INDUSTRY řezný 125x2.0x22.2mm
Kód: LEV_21231Související produkty
Detailní popis produktu
- profesionální diamantový řezný a brusný turbo kotouč pro suché i mokré řezání
- speciální hexagonální tvar segmentu s vysokým obsahem diamantových zrn pro řezání a broušení tvrdých dlažab a obkladů, keramiky, porcelánu, skla, kamene, apod.
- výška diamantové segmentové vrstvy 25 mm, kotouč vhodný na kamenické rohy
Proč je právě FESTA to pravé nářadí do mých rukou?
Poznáváte hodnotu skvělého nářadí? Pak je značka pracovního nářadí FESTA právě pro vás. FESTA je tradiční českou značkou nářadí, která spojuje kvalitu a spolehlivost s inovací. Její výrobky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost. S FESTA nářadím v ruce se můžete spolehnout, že dostáváte výbornou kvalitu za skvělou cenu. Ať už jste profesionál nebo amatér, mít nářadí značky FESTA je správným rozhodnutím pro vaši úspěšnou práci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řezné diamantové kotouče FESTA INDUSTRY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590804102694 |
| Použití: | řezání a broušení tvrdých dlažab a obkladů, keramiky, porcelánu, skla, kamene |
| Průměr kotouče: | 125mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Typ kotouče:: | řezné |
| Vnitřní průměr: | 22,2 mm |
| Typ kotouče: | řezné |
| Požadované vlastnosti: | diamantové |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |