Pilka mini na kov, 250mm
Kód: EXT_1709Detailní popis produktu
Pilka mini na kov, 250mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční pily a jiné na kov, plátky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595126979313 |
| Technické parametry: | 250mm |
| Doplňující parametr: | pro plátky 300mm široké 12mm, rukojeť z ABS plastu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |