Sekera s kvalitní jasanovou násadou, 1450g
Kód: EXT_971114Detailní popis produktu
Sekera s kvalitní jasanovou násadou, 1450gDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sekery, klíny, klínky, násady |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.11 kg |
| EAN: | 8595126992749 |
| Technické parametry: | 1450g |
| Doplňující parametr: | násada 70cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |