Butylová páska
Kód: DBX_B850BD DBX_B849BD DBX_B8503BD DBX_B8501BD Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální pásky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměry: | 15 mm × 1 mm, délka 45 m |
| Barva: | černá |
| Délka: | 45 m |
| Šířka: | 15 mm |
| Balení: | 45 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |