2x koza stavební skládací, nosnost 550kg, výška 60-85cm
Kód: WN_2X8859999Související produkty
Detailní popis produktu
Tento set 2 kusů stavebních koz EXTOL PREMIUM je vhodný všude tam, kde potřebujete vytvořit výškově nastavitelnou plochu nebo stůl. V páru dvě kozy disponují více než dostatečnou nosností až 1100kg (550kg/kus). Na obou koncích má koza odnímatelný boční úchyt s fixní šířkou 45mm k případnému uchycení trámových dřevěných profilů a následnému rozšíření pracovní plochy mezi dvě kozy.
- obě nožky lze sklopit a zafixovat do těla kozy a díky praktickému hornímu plastovému madlu je tak koza lépe přenositelná
- rozloženou kozu je možno výškově nastavit od 60 do 85cm a to v devíti přednastavených krocích (1 krok=cca 3,3cm)
- na každý z konců je možno umístit boční úchyt s fixní šířkou 45mm k případnému uchycení trámových dřevěných profilů a následnému rozšíření pracovní plochy mezi dvě kozy.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební kozy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 18.24 kg |
| EAN: | 8595703612602 |
| Technické parametry: | nosnost 550kg, výška 60-85cm |
| Doplňující parametr: | šířka horní plochy 90cm (bez bočních úchytů), váha 7,9kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |