Šablona obrysová uzamykací, 256mm,s magnety
Kód: EXT_8825120Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štětce, sady |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8595126992671 |
| Technické parametry: | 256mm,s magnety |
| Doplňující parametr: | pracovní délka 256mm, šířka jednoho pinu 1,5mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |