LED stolní lampa OSCAR, bílá
Kód: EMS_Z7637WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
barva: bílá
barva světla: teplá/neutrální/studená bílá
činitel stárnutí: 0,96
čip LED: SMD
délka přívodního kabelu: 1,5 m
energetická třída: –
energetická třída (od 1.9.2021): –
index podání barev (CRI): Ra > 90
integrovaná nabíjecí baterie: ne
krytí: IP20
materiál: ABS plast
max. výkon: 5,5 W
napájecí zdroj: 12 V/2 A
napájecí zdroj součástí balení: ano
napětí: 220–240 V
obsah rtuti: –
patice (uchycení žárovky): –
počet LED: –
počet spínacích cyklů: –
příkon: 5,5 W
prodejní obal: 1 ks, krabice
rozměr: 30 cm
rychlost náběhu na 100 %: –
stmívání: ano
světelný tok: 360 lm
teplota chromatičnosti: 3 000/4 000/5 700 K
typ napájení: síť
účiník: –
USB port: ne
životnost: –
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.679 kg |
| EAN: | 8592920137833 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá/neutrální/studená bílá |
| Činitel stárnutí: | 0,96 |
| Čip LED: | SMD |
| Délka přívodního kabelu: | 1,5 m |
| Energetická třída: | – |
| Energetická třída (od 1.9.2021): | – |
| Index podání barev (CRI): | Ra > 90 |
| Integrovaná nabíjecí baterie: | ne |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál: | ABS plast |
| Max. výkon: | 5,5 W |
| Napájecí zdroj: | 12 V/2 A |
| Napájecí zdroj součástí balení: | ano |
| Napětí: | 220–240 V |
| Obsah rtuti: | – |
| Patice (uchycení žárovky): | – |
| Počet LED: | – |
| Počet spínacích cyklů: | – |
| Příkon: | 5,5 W |
| Recyklační poplatek: | 2.42 Kč |
| Rozměr: | 30 cm |
| Rychlost náběhu na 100 %: | – |
| Stmívání: | ano |
| Světelný tok: | 360 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 3 000/4 000/5 700 K |
| Typ napájení: | síť |
| ? Účiník: | – |
| USB port: | ne |
| Životnost: | – |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |