Podložná PE páska pro zasklívání
Kód: DBX_B0001BDE DBX_B0002BDE DBX_B0003BDE DBX_B0004BDE DBX_B1023PEB DBX_B1025PEB Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění pro okna, dveře, vany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměry: | 9 mm × 2 mm, délka 20 m |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 20 m |
| Šířka: | 9 mm |
| Balení: | 20 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |