Nůžky na živé ploty AKU, 20V Li-ion, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
Kód: EXT_THTLI20018Detailní popis produktu
Velmi lehká konstrukce AKU nůžek na živé ploty. Pokud už Vás nebaví tahat za sebou elektrické kabely při stříhání keřů nebo jiných ozdob Vaší zahrady, prostě jen nasunete baterii a můžete volně pracovat, kde potřebujete. Délka lišty necelých půl metru je dostatečná pro všechny požadované úpravy porostů. Výrobce si také dal práci s pogumovanou protiskluzovou rukojetí, aby se Vám pracovalo co nejpohodlněji. Počet kmitů 1400/min. Skvěle doplňuje zahradní nářadí pro řadu P20S.- dobré vyvážení aku nůžek zajišťuje méně namáhavé držení při obsluze
- pogumovaná rukojeť brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci
- ukazatel stavu nabití baterie umožňuje uživateli si rozvrhnout délku práce a dát si včas nabít další akumulátor
- bezpečnostní pojistka zastaví stroj při vyklouznutí z rukou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TOTAL 20V MAX |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 6941639820581 |
| Baterie: | 20V Li-ion |
| Délka lišty na živé ploty: | 450mm |
| Kapacita baterie: | 2000mAh |
| Nabíjení baterie cca: | 1h |
| Počet kmitů: | 1400/min |
| Rozteč zubů lišty: | 18mm |
| Doplňující parametr: | šířka střihu 460mm |
| Recyklační poplatek: | 2 Kč |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |