Kabelová příchytka 8 mm, černá, 50 ks
Kód: EMS_A2823Detailní popis produktu
prodejní obal: 50 ks, sáček
produkt: příchytka kabelová s hřebíkem
průměr kabelu: 8 mm
rozměr: 13 × 15 × 7 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uchycení kabelů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.073 kg |
| EAN: | 8592920154588 |
| Prodejní obal: | 50 ks, sáček |
| Produkt: | příchytka kabelová s hřebíkem |
| Průměr kabelu: | 8 mm |
| Recyklační poplatek: | 0 Kč |
| Rozměr: | 13 × 15 × 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |