Digitální závěsná váha EV020
Kód: EMS_EV020Související produkty
Detailní popis produktu
Cestovní digitální váha je praktický pomocník pro vážení předmětů do 50 kg. Díky této váze už nebudete muset platit za nadlimitní hmotnost zavazadel při cestování letadlem.
Výhody produktu
Kompaktní závěsná váha určená pro okamžité zjištění váhy zavazadel, potravin.
Užitečný a potřebný doplněk při cestování letadlem, sběru ovoce, rybolovu atd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Váhy osobní a kuchyňské |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.138 kg |
| EAN: | 8595025394026 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabička |
| Automatické vypnutí: | po 1 minutě |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ne |
| BMI index – měření tuku, vody a svalové hmoty: | ne |
| Funkce dovažování: | ano |
| Indikace slabých baterií: | ano |
| Indikátor přetížení: | ano |
| Jednotky váhy: | kg, lb |
| LCD displej: | ano |
| Max. zátěž: | 50 kg |
| Napájení: | 1× 3 V CR2032 (součástí balení) |
| Paměť: | ne |
| Podsvícený displej: | ne |
| Povrch váhy: | ABS plast + hliník (Al) |
| Produkt: | závěsná váha |
| Přesnost vážení: | 10 g |
| Recyklační poplatek: | 3.69 Kč |
| Rozměr: | 31 × 40 × 148 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |