Váleček Polyakryl 250x8x54x18mm
Kód: LEV_52328Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní evropský váleček pro použití v domácnosti, průmyslu a řemesle. Vhodný na malířské a fasádní barvy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válečky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590804051459 |
| Materiál: | PAC (POLYAKRYL) |
| Šířka: | 250 mm |
| Vnitřní průměr: | 8 mm |
| Vnější průměr: | 54 mm |
| Pro nátěry: | Disperzní, Pojivové, Latexové |
| Výška vlasu: | 18 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |