Digitální vodováha DL 600mm
Kód: LEV_26215Podrobný popis
Profesionální digitální vodováha pro měření rovin a sklonů vybavená klasickými libelami a přesným digitálním sklonoměrem s osvětleným displejem. Po přiložení vodováhy na měřený povrch se na displeji zobrazí velikost naměřeného úhlu a směr náklonu. Je ideálním kontrolním měřidlem ve stavebnictví a při usazování jakýchkoliv předmětů. Obsah balení: digitální vodováha, baterie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vodováhy digitální |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590804036661 |
| Materiál: | ALU profil |
| ? Horizontální přesnost: | ± 0,5 mm / m |
| Počet libel: | 2 |
| Přesnost sklonoměru: | ± 0,2° (± 3,5 mm / m) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |