Bariérová páska
Kód: DBX_B711RLDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výstražné a bariérové pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100113993 |
| Rozměry: | 70 mm, délka 500 m |
| Barva: | červeno - bílá |
| Délka: | 500 m |
| Šířka: | 70 mm |
| Balení: | 500 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |