Zásuvka nástěnná dvojitá, bílá, IP44
Kód: EMS_A1397.3Detailní popis produktu
Kvalitní nástěnná voděodolná FRENCH dvojzásuvka s ochraným víčkem. S propojením zásuvek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky a vypínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.221 kg |
| EAN: | 8592920074138 |
| Prodejní obal: | 1 ks, PE sáček |
| Barva: | bílá |
| Design: | FRENCH |
| Krytí: | IP44 |
| Napětí: | 250 V~/16 A max. |
| Produkt: | zásuvka dvojnásobná s ochrannými kontakty a víčky s propojením |
| Provedení: | 2 nás. voděodolná |
| Recyklační poplatek: | 0 Kč |
| Výška: | 92 mm |
| Způsob montáže: | na stěnu |
| hloubka: | 55 mm |
| šířka: | 127 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |