Baterie a nabíječky SHARE20V k AKU nářadí
Nejprodávanější
Řazení produktů
5 položek celkem
Výpis produktů
Baterie Li-ion do AKU nářadí FESTA SHARE20V 8.0Ah
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
baterie pro AKU nářadí FESTA Power x tools s označ...
LEV_28083
Baterie Li-ion do AKU nářadí FESTA SHARE20V 4.0Ah
Skladem
Baterie pro AKU nářadí FESTA Power x tools s označením SHARE 20V, Li-ion technologie použitá v...
LEV_28081
Nabíječka FESTA SHARE20V 4A
Nabíječka FESTA SHARE20V 4A
Nabíječka pro AKU nářadí FESTA Power x tools s označením SHARE 20V, nabíjecí čas baterie 2.0Ah...
Baterie Li-ion do AKU nářadí FESTA SHARE20V 2.0Ah
Nabíječka FESTA SHARE20V 2.4A
Nabíječka FESTA SHARE20V 2.4A