Klíč momentový, 1/4", 1-6Nm, CrV
Kód: EXT_8825304Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Momentové klíče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8595703606144 |
| Materiál: | CrV |
| Technické parametry: | 1/4", 1-6Nm |
| Doplňující parametr: | L +-220mm, 72T, přesnost +-4% pro rozsah 1,2-6Nm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |