Oboustranná a extrémně silná MAMUT PÁSKA HIGH TACK
Kód: DBX_B8210BDDetailní popis produktu
Oboustranná a extrémně silná MAMUT PÁSKA HIGH TACK se silnou akrylátovou lepicí vrstvou. Přilne k široké škále podkladů, a to velmi silně. Má velkou výhodu v okamžité plné přídržnosti, tím urychluje montáž a uvedení lepeného předmětu do provozu.
Charakteristika
- extrémně silná lepivost 500 kg/m pásky
- rychlá a čistá aplikace bez nutnosti čekat na vyzrání lepidla
- odolná vodě a UV záření
- teplotní odolnost -40 °C až +150 °C
- výborné přídržnosti na hladké povrchy
- mírná eliminace vibrací lepeného předmětu
Použití
- v automobilovém, stavebním a strojírenském průmyslu i v domácnosti
- lepení měkčených plastů a všech hladkých podkladů
- nahrazuje v hodně aplikacích kartušová lepidla
- lepení zrcadel a koupelnových doplňků
- lepení poliček a těžších předmětů
- lepení cedulí a štítků
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oboustranné pěnové a NANO pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100178848 |
| Rozměry: | 19 mm × 1 mm, délka 2,5 m |
| Barva: | šedá |
| Délka: | 2,5 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Balení: | 2,5 m |
Jak snadno a rychle lepit pomocí silné oboustranné lepicí pásky
Oboustranná, extrémně silná páska MAMUT HIGH TACK
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |