Transparentní oboustranná páska NANO CLEAR
Kód: DBX_B8220BDDetailní popis produktu
Transparentní oboustranná páska s extra silnou speciální lepicí vrstvou. Díky její průhlednosti s ní lze lepit i čiré předměty, a to dokonce i venku, protože je UV odolná. Největší bonusem je znovupoužitelnost pásky. Když po čase zjistíte, že chcete mít poličky jinde, tak je připevníte na nové místo. Také s ní přilepíte zrcadla, skla, štítky nebo dekorace.
Charakteristika
- znovupoužitelná
- velmi dobrá přídržnost
- neviditelný spoj
- voděodolná
- přídržnost na většinu podkladů včetně plastů
- UV odolná
- okamžitá fixace
- elastická
- zvládne i trochu hrubší povrch
Použití
- lepení dekorativních předmětů a skel s požadavkem na průhledný spoj
- lepení koupelnových doplňků a zrcadel
- lepení podlahových lišt a ozdobných doplňků
- lepení poliček a těžších předmětů
- pro určité aplikace může nahradit mechanické spoje
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oboustranné pěnové a NANO pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100178831 |
| Rozměry: | 19 mm × 2 mm, délka 2,5 m |
| Barva: | transparentní |
| Délka: | 2,5 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Balení: | 2,5 m |
Transparentní oboustranná páska NANO CLEAR
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |