Oboustranně lepicí upevňovací páska v krabičce
Kód: DBX_B5202RL DBX_B5262RL DBX_B5322RL DBX_B5212RL DBX_B5201RL DBX_B5211RL DBX_B5261RL DBX_B5272RL DBX_B5332RL DBX_B5321RL DBX_B5271RL DBX_B5331RL Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oboustranné pěnové a NANO pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595100102386 |
| Rozměry: | 15 mm × 1 mm, délka 5 m |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 5 m |
| Šířka: | 15 mm |
| Balení: | 5 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |