Řezačka dlažby 300mm
Kód: LEV_36024Související produkty
Detailní popis produktu
Ruční řezačka obkladů, rozměr: 300 mm, použití: pro řezání keramických obkladů, maximální tloušťka obkladu - 10 mm, náhradní řezné kolečko: 15 x 1,5 mm objednací kód 36126, balení: papírový box.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řezačky ostatní, ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 8590804004813 |
| Délka řezu: | 300 mm |
| Max. tloušťka řezu: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |