Sekáč plochý široký s plast. chráničem, 230x16mm
Kód: EXT_9857Detailní popis produktu
Sekáč plochý široký s plast. chráničem, 230x16mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sekáče, průbojníky, důlčíky, děrovače, raznice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8595126970969 |
| Doplňující parametr: | šířka ostří 57mm |
| Technické parametry: | 230x16mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |