LED stolní lampa EMILY, nabíjecí, bílá
Kód: EMS_Z7627Související produkty
Detailní popis produktu
Lampička má flexibilní pohyblivý krk, který lze nastavit přesně dle preferencí. Nadčasové bílé provedení je vhodné do jakéhokoliv interiéru.
Rozšířený popis

LED stolní lampa EMILY
Zaujměte své přátele i rodinu svým dokonalým vkusem díky naší elegantní lampě EMILY. Její výjimečné vlastnosti vám umožní vytvořit dokonalou atmosféru v každém interiéru. S plynule stmívatelným světlem neutrální bílé barvy (5 000 K) si užijete jednoduché a intuitivní nastavení světla přesně podle svých představ. Ovládání je pohodlné díky dotykovému tlačítku, které vám umožní nastavovat intenzitu světla. S naší lampou tak získáte nejen funkční, ale také elegantní doplněk, který doladí každý prostor.

Svítí až 96 hodin bez připojení
Lampa EMILY je vybavena zabudovaným akumulátorem, který ji udrží v provozu až 96 hodin bez potřeby připojení ke zdroji energie. Vy ji tak můžete používat i při výpadku elektrického proudu nebo si přečíst knihu při setmění na zahradě. Napájecí USB kabel naleznete přímo v balení.

Flexibilní pohyblivý krk
Díky flexibilnímu pohyblivému krku lampy si nasměrujete osvětlení vždy tam, kam potřebujete. Nadčasové bílé provedení dodá vašemu interiéru jemný a elegantní nádech. Bez ohledu na styl vašeho domova se naše lampička snadno přizpůsobí a dokonale zapadne do celkového designu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.338 kg |
| EAN: | 8592920122426 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Činitel stárnutí: | – |
| Čip LED: | SMD |
| Délka přívodního kabelu: | 1 m |
| Energetická třída: | – |
| Energetická třída (od 1.9.2021): | – |
| Index podání barev (CRI): | Ra >80 |
| Integrovaná nabíjecí baterie: | ano |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál: | Plast |
| Max. výkon: | – |
| Napájecí zdroj: | USB |
| Napájecí zdroj součástí balení: | ano (USB kabel) |
| Napětí: | neuvádí se |
| Obsah rtuti: | <0 mg |
| Patice (uchycení žárovky): | – |
| Počet LED: | – |
| Počet spínacích cyklů: | – |
| Příkon: | 2 W |
| Recyklační poplatek: | 2.42 Kč |
| Rozměr: | 80 × 80 × 300 mm |
| Rychlost náběhu na 100 %: | – |
| Stmívání: | ano |
| Světelný tok: | 100 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 5 000 K |
| Typ napájení: | USB |
| ? Účiník: | – |
| USB port: | ne |
| Životnost: | – |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |