LED stolní lampa JASON, nabíjecí, černá
Kód: EMS_Z7633Související produkty
Detailní popis produktu
barva: černá
barva světla: teplá/neutrální/studená bílá
činitel stárnutí: 0,96
čip LED: SMD
délka přívodního kabelu: 1,5 m
energetická třída: –
energetická třída (od 1.9.2021): –
index podání barev (CRI): Ra >80
integrovaná nabíjecí baterie: ano
krytí: IP44
materiál: ABS plast
max. výkon: –
napájecí zdroj: USB
napájecí zdroj součástí balení: ne
napětí: 3,7 V
obsah rtuti: –
patice (uchycení žárovky): –
počet LED: –
počet spínacích cyklů: –
příkon: 2,2 W
prodejní obal: 1 ks, krabice
rozměr: 270 × 130 mm
rychlost náběhu na 100 %: –
stmívání: ano
světelný tok: 180 lm
teplota chromatičnosti: 3 000/4 000/5 000 K
typ napájení: USB
účiník: –
USB port: ano
životnost: –
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.549 kg |
| EAN: | 8592920137710 |
| Prodejní obal: | 1 ks, krabice |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá/neutrální/studená bílá |
| Činitel stárnutí: | 0,96 |
| Čip LED: | SMD |
| Délka přívodního kabelu: | 1,5 m |
| Energetická třída: | – |
| Energetická třída (od 1.9.2021): | – |
| Index podání barev (CRI): | Ra >80 |
| Integrovaná nabíjecí baterie: | ano |
| Krytí: | IP44 |
| Materiál: | ABS plast |
| Max. výkon: | – |
| Napájecí zdroj: | USB |
| Napájecí zdroj součástí balení: | ne |
| Napětí: | 3,7 V |
| Obsah rtuti: | – |
| Patice (uchycení žárovky): | – |
| Počet LED: | – |
| Počet spínacích cyklů: | – |
| Příkon: | 2,2 W |
| Recyklační poplatek: | 2.42 Kč |
| Rozměr: | 270 × 130 mm |
| Rychlost náběhu na 100 %: | – |
| Stmívání: | ano |
| Světelný tok: | 180 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 3 000/4 000/5 000 K |
| Typ napájení: | USB |
| ? Účiník: | – |
| USB port: | ano |
| Životnost: | – |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |