Těsnicí pás ACTION
Kód: DBX_CH03104 DBX_CH03103 DBX_CH031021 DBX_CH031020 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Těsnící pás s výztužnou tkaninou (polyester se stálou povrchovou úpravou) potažený termoplastickým elastomerem odolným vůči stárnutí. Po aplikaci s hydroizolacemi Den Braven vytváří trvale pružné těsnění rohových spár ve stěnách a podlahách. Odolává širokému rozpětí teplot, solím, ředěným kyselinám a zásadám.
Charakteristika
- vysoká pružnost
- vysoký difúzní odpor proti radonu
- výborná odolnost proti rozdílným teplotám
- odolný solím, ředěným kyselinám i zásadám
Použití
Trvale pružné těsnění rohových a stykových spár v kombinaci s nátěry hydroizolací firmy Den Braven (Tekutá lepenka, Jednosložková hydroizolace KOUPELNA).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnicí pásky pro hydroizolace |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rozměry: | 120 mm, délka 3 m |
| Barva: | šedá |
| Délka: | 3 m |
| Šířka: | 120 mm |
| Balení: | 3 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Den Braven Czech and Slovak a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Úvalno 353, 793 91 Úvalno, ČR |
| E-mail : | info@denbraven.cz |