Naklápěcí držák LED TV 29–65" (74–165 cm)
Kód: EMS_KT2244Detailní popis produktu
Tenký profil naklápěcího držáku uspokojí i nejnáročnější zákazníky se zaměřením na design. Pohodlný systém fixace pomocí šňůrkového mechanismu. Univerzální řešení pro zavěšení televize běžné velikosti.
Rozšířený popis

UPOZORNĚNÍ
Vážení zákazníci, upravili jsme technické parametry našeho držáku na TV, ale obdržíte jej ve starém balení, které nese ještě staré označení parametrů. Nemusíte se obávat, držák splňuje všechny požadované specifikace. Krabice se zatím neaktualizují, ale můžete se spolehnout, že produkt uvnitř odpovídá objednaným rozměrům a vašim potřebám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV držáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.368 kg |
| EAN: | 8595025384690 |
| Prodejní obal: | 1 ks, papírová krabice |
| Druh držáku: | naklápěcí |
| Max. montážní rozměry VESA: | 400 × 400 mm |
| Max. nosnost (kg): | 50 |
| Min. montážní rozměry VESA: | 200 × 200 mm |
| Naklopení: | -10° |
| Profil od stěny: | 25 mm |
| Recyklační poplatek: | 0 Kč |
| Rotace: | ne |
| Rozměr: | 20 × 470 × 220 mm |
| Vodováha součástí balení: | ano |
| Vyrovnání: | ne |
| Vytočení: | ne |
| Způsob fixace: | šňůrka |
| úhlopříčka obrazovky: | 29–65" (74–165 cm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šířava 295/17, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | info@emos.cz |