Pás upínací ráčnový 1.5" (35mm)x8m TUV GS 2000kg
Kód: LEV_51041Podrobný popis
Textilní pásy s ráčnovým zámkem pro napínání a bezpečnost nákladů. Homologace TÜV/GS, zátěž 2000 kg.Dodatočné parametre
| Kategória: | Upínací pásy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8590804082934 |
| Délka: | 8 m |
| Šířka: | 35mm |
| Nosnost: | 2000kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LEVIOR s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tovačovská 3488/28, 750 02 Přerov, ČR |
| E-mail : | levior@levior.cz |