Zákaznická podpora:+420 734 208 288e-shop@worknow.cz
Měna
CZK

ISOLDA

3 položek celkem
B4007 001
33,06 Kč bez DPH
40 Kč / ks

Ochranný krém na ruce s lanolinem a rakytníkovým olejem, který se rychle absorbuje do pokožky.  Je ideální pro namáhanou pokožku rukou při práci s vlhkem, čistidly a rozpouštědly. Rakytníkový olej má protizánětlivé a regenerační vlastnosti, zatímco lanolin poskytuje ochrannou voděodolnou vrstvu a zjemňuje pokožku. Krém je také vhodný pro regenerační zábaly a je k dispozici v 100 ml balení.

Intenzivní ochrana a hydratace pro namáhanou pokožku rukou při práci s čistidly a rozpouštědly. Krém na ruce ISOLDA-Lanolín s rakytníkovým olejem obsahuje přírodní látky, které regenerují a zklidňují pokožku. Lanolin vytváří ochrannou voděodolnou vrstvu, zatímco rakytníkový olej ji regeneruje. Krém je také vhodný pro regenerační zábaly. 

Udělejte pro své ruce to nejlepší - zaručeně vás nezklame!

ARD_B4007
B2098 001
23,97 Kč bez DPH
29 Kč / ks

Klinicky testovaný hojivý krém na ruce s heřmánkem pravým a arganovým olejem: urychluje hojení, zvyšuje vitalitu pokožky a odolnost, snadno se vstřebává, vhodný pro drobné rány, jizvy a podrážděnou kůži. Heřmánek pravý obsahuje aktivní látky, které zkracují dobu hojení a arganový olej má vyživující a zvláčňující vlastnosti. Objem 100 ml.

Krém na ruce ISOLDA-Heřmánek je klinicky testovaný hojivý přípravek. Zrychluje proces hojení kůže, posiluje její vitalitu a odolnost. Je snadno vstřebatelný a příjemný na celodenní nošení. Obsahuje heřmánek pravý, který obsahuje aktivní látky jako azulen a flavonoidy, a arganový olej, který vyživuje a zvláčňuje pokožku. Ideální pro péči o drobné rány, jizvy či podrážděnou kůži. Dostupný v balení o velikosti 100 ml.

ARD_B2098
B4006 001
33,88 Kč bez DPH
41 Kč / ks

Tento klinicky testovaný ochranný krém na ruce obsahuje šalvěj s biotinem jako antibakteriální přísadu. Jedinečná kombinace krému a šalvěje se silným antiseptickým a protizánětlivým účinkem a biotinem pro růst buněk obohacuje hygienické postupy. Krém je vhodný pro kosmetické salóny, potravinářské provozy a podobně a je balen v 100 ml lahvičce.

Krém na ruce ISOLDA-Biotin je nejen klinicky testovaným ochranným krémem s antibakteriální přísadou šalvěj s biotinem, ale také unikátní kombinací jemného krémového základu s účinnými vlastnostmi léčivé rostliny. Jeho antiseptické, zklidňující a protizánětlivé účinky jsou doslova znát na pokožce. Navíc důležitý biotin v této malé 100ml tubě pomůže s regenerací a růstem buněk našich rukou. Ať už jste v kosmetickém salónu nebo potravinářském provozu, tento krém na ruce je nepostradatelným doplňkem hygienických postupů.

ARD_B4006

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem