Přídavná tyč, pro 8823906, průměr 32mm, délka 59cm
Kód: EXT_8823906ASúvisiaci tovar
Podrobný popis
- lehká přídavná hliníková tyč se šroubením na jednom konci a vnitřním závitem stejné velikosti na konci opačném slouží ke zvýšení dosahu tyče-stativu 8823906 až do libovolné výšky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lasery |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595126987080 |
| Doplňující parametr: | pro zvýšení dosahu 8823906 do libovolné výšky, váha tyče je 0,24kg |
| Technické parametry: | pro 8823906, průměr 32mm, délka 59cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |