Kotouč pilový 140mm, 24 zubů, industrial
Kód: EXT_TAC232241Související produkty
Detailní popis produktu
Pilový kotouč 140x25,4mm, 24 zubů. Vhodný pro pilu kotoučovou AKU Total TSLI1401.- řez je prováděn pomocí karbidových plátků
- výřezy do děla kotouče chrání před deformací a přehřátím
- při výběru kotouče platí, že čím tvrdší materiál případně větší potřeba čistého řezu, tím větší počet zubů by měl kotouč mít
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 6925582157642 |
| Průměr kotouče: | 140 mm |
| Max. otáčky: | 6500 ot/min |
| Počet zubů: | industrial |
| Vnitřní průměr: | 25,4 mm |
| Doplňující parametr: | max.ot. 6500/min., 140x25,4mm, 24T |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |