Kotouč pilový 185x20mm, 30zubů
Kód: EXT_TAC231410Detailní popis produktu
Dvoubalení pilového kotouče 185x20mm, 30 zubů. Vhodný pro kotoučovou pilu TS1141856.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 6925582150377 |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Max. otáčky: | 8200 ot/min |
| Počet zubů: | 30zubů |
| Vnitřní průměr: | 20 mm |
| Doplňující parametr: | 185mm, 30T. 600g, max. otáčky 8200/min. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |