Kotouč pilový s SK plátky, O 250x3,0x30mm, 40T
Kód: EXT_8803241Související produkty
Detailní popis produktu
Řada kvalitních univerzálních pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev, dřevotřískových a tvrdých dřevovláknitých desek. Široký výběr kotoučů s různými průměry upínacího otvoru pro všechny běžné typy pil na trhu- kotouč je s tzv. střídavým zubem (ATB) což je označení řezného typu dvou po sobě jdoucích karbidových plátků
- při výběru kotouče platí, že čím tvrdší materiál případně větší potřeba čistého řezu, tím vyšší počet zubů by měl kotouč mít
- použití v úhlové brusce pouze za předpokladu, že je úhlová bruska s kotoučem pevně upnuta do (k tomu určené a řádně zabezpečené) horizontální základny a plní tak funkci jako okružní pila
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilové kotouče SK plátky, redukční kroužky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 8595126919005 |
| Průměr kotouče: | 250 mm |
| Max. otáčky: | 6500 ot/min |
| ? Počet zubů: | 40T |
| Vnitřní průměr: | 30 mm |
| Technické parametry: | O 250x3,0x30mm, 40T |
| Doplňující parametr: | tloušťka těla kotouče 2,2mm, max.ot. 6500/min. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, ČR |
| E-mail : | info@madalbal.cz |